Istanbul Digital Brand Doctor

Prof.Bülent  Ergan

Prof. Bülent Ergan

Digital Brand Doctor

Türkiye - Istanbul - Kadıköy

About

Newport California işletme mezunu olan Ergan, İş hayatına 1989 yılında sağlık sektöründe temsilci olarak Pfizer ile başladı. 1995 yılında Bristol Myers Squibb'e transfer oldu. Sırasıyla Bölge Müdürü, Eğitim Müdürü ve Türkiye Satış Müdürü olarak grubun satış, pazarlama ve eğitim yönetimini üstlendi. Satış organizasyonlarının işe alınma, eğitim, takım çalışması, hedef belirleme, realizasyon ve koçluk sürecinde kayda değer deneyimler kazandı.

2005 yılında sektörden ayrılarak CEO TURIZM adında kendi şirketini kurdu. Geleceğin dijital alanda olduğuna inancından dolayı 2011’de CEOTECH şirketini kurdu. Dijital Marka Koçu olarak Dijital Marketing, Kişisel Markalaşma ve İtibar Yönetimi üzerine danışmanlık veren Ergan birçok kongrede seminer vermektedir. Ayrıca Türkiye Sağlık Turizmine fayda sağlayacak dijital platform çalışmaları da devam etmektedir.

Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi (THTDC) Teknoloji ve Markalaşma Başkanı görevini sürdürmektedir. Türkiye Tenis Federasyonu lisansli teniscisi olup, birçok kategoride birincilikleri bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye Sağlık Turizm Konseyi, Futuristler Derneği, MPI (Meeting Professional International), Moda Deniz Kulubü, Taç Spor Kulübü ve TURSAB üyesidir.

No comments yet, be the first to comment.

Write a review for your doctor


Make an Appointment with the Doctor

Making an appointment is free. For examination fee information, consult your doctor / specialist.
1 Address
2 Select Doctor
3 Appointment Time
This Week

Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun